Donanim 21 TEMMUZ 2009 / 11:25

İş güvenliği ve korumada yeni web sitesi

Ansell, iş güvenliği ve koruma konusundaki bilgilendirme faaliyetlerine yeni bir halka daha ekliyor.

Ansell, iş güvenliği ve koruma konusundaki bilgilendirme faaliyetlerine yeni bir halka daha ekliyor.


Ansell, Türkçeleştirilen ve www.anselleurope.com/ansell_tr/ adresinden kullanıma açılan web sitesi ile endüstriyel, medikal ve kişisel koruma alanlarındaki çeşitli çözümler, ürünler ve standartlar hakkında detaylı bilgiler veriyor.

Ansell, Türkçeleştirdiği bu geniş bilgi kaynağını farklı sektörlerde iş güvenliği konusunda görev alan kurum ve kişilerin hizmetine sunarak iş güvenliği ve bariyer koruyucu çözümleri konusunda Türkiye çapında bilgilendirme ve bilinçlenmeye destek olma misyonunun bir parçası olarak değerlendiriyor. İş güvenliği ve koruma alanında yapılacak seçimlere yol gösterme amacı ile yapılandırılan internet sitesinden ayrıca, Ansell'in faaliyet gösterdiği alanların pazar verilerine, global olarak gerçekleştirdiği etkinliklerine ve dünya çapında faaliyet gösteren iş ortakları hakkında da bilgilere ulaşılabiliyor.


Ansell, dünya çapında 11.000'den fazla çalışanı ile Amerika, Avrupa ve Asya'da faaliyet gösteriyor. Doğal lâteks ve sentetik polimer eldiven ile prezervatif pazarlarındaki lider konumunu sürdüren Ansell, temel olarak üç ticari segmentte faaliyet gösteriyor.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun