Donanim 11 EKİM 2010 / 12:47

IPTV World Forum 12-13 Ekim'de

IPTV devlerini bir araya getirecek etkinlik ilk kez İstanbul'da düzenleniyor.

IPTV devlerini bir araya getirecek etkinlik ilk kez İstanbul'da düzenleniyor.


Teknoloji ortakları, içerik sağlayıcı ve operatörlerin buluştuğu IPTV Forum Eastern Europe & EuroAsia 2010, bu yıl Show TV sponsorluğunda ilk kez İstanbul'da düzenleniyor.

2004 yılından bu yana, Informa Telecoms & Media tarafından 8 ülkede düzenlenen forum, IPTV konusunda faaliyet gösteren uluslararası şirket temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak.

Forumda, TTNET, VESTEL, BTK ve Turk Telekom 'un katılacağı özel bir oturum da gerçekleştirilecek. IPTV Forum'da sektördeki son gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşılarak televizyonculuğun geleceğini belirleyecek teknolojiler detaylarıyla ele alınacak. Ayrıca IPTV gelişimi, Hibrid IPTV ile TV stratejileri ve IPTV'de reklam geleceği gibi konulara yer verilecek.

Foruma kayıt yaptırmak için http://www.iptv-easterneurope.com/register/register2010 adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun