Donanim 17 HAZİRAN 2010 / 06:42

iPhone ön siparişi sel oldu taştı

iPhone 4, sadece Amerika'da ön siparişe başladığı ilk günde 600 bini gördü.

iPhone 4, sadece Amerika'da ön siparişe başladığı ilk günde 600 bini gördü.


Tanıtımında Steve Jobs'ın gururla bahsettiği birçok yeni özelliği içinde barındıran iPhone 4'ün ön siparişleri Amerika'da henüz dün başladı. Ancak Apple siparişleri yetiştirmek için şimdiden zorlanacak gibi gözüküyor.

A4 ARM işlemcisi, geliştirilmiş kamerası, "retina display" özelliğiyle öne çıkan yüksek çözünürlüklü ekranıyla şimdiden heyecan yaratan iPhone 4'ün ilk günündeki ön sipariş rakamı 600 bini aştı. Sadece Amerika'da ön siparişe açılan Apple'ın yeni bebeği, iPhone 3'e göre ilk günde on kat daha fazla sipariş aldı. Apple'ın siparişleri zamanında yetiştirebilmek için büyük gayret gösterdiği ancak şimdiden gecikmeler yaşanabileceği düşünülüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun