Donanim 11 ŞUBAT 2009 / 15:10

iPhone'lara Google Sync geliyor

Google Sync servisi artık iPhone ve Windows Mobile platformlarında da çalışacak.

Google Sync servisi artık iPhone ve Windows Mobile platformlarında da çalışacak.


Google Sync sayesinde hiç bir yazılım kullanmadan kişilerinizi ve takviminizi telefonunuzda görebileceksiniz. Eskiden sadece BlackBerry’lerde kullanılabilen Google Sync artık iPhone, Windows Mobile, Nokia S60, Nokia Standart, Sony Ericsson cihazlarını da destekleyecek.


Google, yeni özelliklerin Google’ın geçen yıl BlackBerry için sunduğu özelliklere benzeyeceğini belirtti. Web sitesine, servisin kullanımı ile ilgili bilgiler postalayan Google, kullanıcıları veri yedeklemesi konusunda uyardı. Çünkü Sync özelliği başlatıldığında, telefondaki tüm kontaklar ve takvim verileri cep telefonundan siliniyor. Sync servisinin Beta'sını hemen denemek için: http://www.google.com/mobile/default/sync.html

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun