Donanim 12 TEMMUZ 2010 / 07:12

iPhone 4'ü nasıl tutalım?

İnternette gezinen çok özel çözümleri sizler için derledik.

İnternette gezinen çok özel çözümleri sizler için derledik.


iPhone'un yanlış tutulduğunun Steve Jobs tarafından açıklanmasıyla(!) kullanıcılar da yeni yöntemler geliştirmeye başladı. Kılıf satışlarının patladığı ve yaşanan anten problemini gidermek için çeşitli yöntemlerin internette dolaştığını görüyoruz. Sizler bu önerilerden bir kaçını derledik. İşte iPhone 4'ü kullanmanın çözümleri;

"Yalan" Apple haberleri yapmakla ün yapan site Scoopertino iPhone 4'ü tutmakla ilgili "Apple iPhone 4 için iHand ürününü piyasaya sürdü" başlıklı bir haber yaptı. Haberin içeriğinde de mekanik bir el yardımıyla iPhone 4 kullanmanın çok kolay olacağından bahsediliyor.

iPhone 4'ün barda unutularak satıldığı site Gizmodo da anten sorunu için farklı bir yöntem geliştirmiş. Bu yöntemin biraz baş ağrısı yaratmasından endişe ediliyor.

Üretilen çeşitli kılıf türlerinden bazılarını hemen aşağıda görebilirsiniz. Şu anda piyasayada bu benzeri kılıflar patladı.

Bir internet sitesi de küçük, sevimli pompalarla cihazın sorun yaşanmadan tutulabileceğini öne sürüyor.

iPhone 4'e yeni bir anten düzeneği sağlayarak da bağlantı sorunlarından kurtulmak mümkün olabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun