Donanim 11 HAZİRAN 2010 / 16:33

iPhone 4 katilleri yola çıktı

Motorola, bu yılın sonunda iPhone 4'ün popülaritesini sarsmaya aday yeni bir telefonla gelecek.

Motorola, bu yılın sonunda iPhone 4'ün popülaritesini sarsmaya aday yeni bir telefonla gelecek.


Motorola, iPhone 4'ün açıklanmasından birkaç gün sonra 2 GHz hızında işlemciye sahip akıllı telefonu bu yılın sonunda piyasaya sunmaya hazırlandığını duyurdu. Şirket, son günlerin en çok konuşulan telefonu 1GHz hızındaki iPhone 4'ü alt ederek piyasadaki en hızlı akıllı telefonu üretmeyi planlıyor.

Conceivably Tech bloğuna konuşan bir Motorola yetkilisi, geliştirilmiş grafikler, daha geniş oyun çeşitliliği ve zengin video sohbet özellikleri ile akıllı telefon piyasasındaki tüm teknolojileri kullanarak piyasanın en gözde telefonunu üreteceklerini belirtti.

Android tabanlı telefon, Nvidia Tegra grafik işlemci ve Flash 10.1 desteğiyle gelecek. Telefon, 720p HD ekran ve beş megapiksellik kamera çözünürlüğüne sahip olacak.

iPhone 4'e meydan okuyacak olan telefonun piyasaya hangi fiyatla çıkacağı şimdilik açıklanmadı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun