Donanim 03 ARALIK 2010 / 13:17

iPhone 4'e güç takviyesi geldi

Yeni iPhone 4 kılıfı telefonu korumanın yanında pil ömrünü ikiye katlıyor.

Yeni iPhone 4 kılıfı telefonu korumanın yanında pil ömrünü ikiye katlıyor.


Apple ürünleri, oldum olası pillerinin kullanıcı tarafından değiştirilemeyecek biçimde cihazlara uyarlanmasından dolayı eleştirilir. Bu aslında daha çok tasarımla ilgili bir karar, ama bunun yanında Apple piyasadaki en güçlü pilleri cihazlarına yerleştirdiğine inandığı için de böyle bir politika izliyor.

Ama artık bu sorunun bir çaresi var. Yeni çıkan bir kılıf sayesinde, iPhone 4'de yer alan 1420 mAh pilin yanına 2000 mAh daha pil kapasitesi eklemek mümkün. Böylece iPhone 4'ü hem dış etkilerden koruyup, hem de 3420 mAh gücünde bir pile kavuşturabiliyorsunuz.

Mophie şirketinin üretimi olan kılıf The Juice Pack Plus, iPhone4'lere fazladan 8 saat konuşma, 7 saat internet, 11 saat video oynatma ve 44 sayfa müzik dinleme imkanı sunuyor.

iPhone 4 kılıfının fiyatı yaklaşık 100 dolar. Ayrıntılar için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun