Donanim 25 AĞUSTOS 2010 / 14:55

iPhone’un en büyük rakibi Motorola olacak

iPhone’un karşısına Motorola Droid serisinden daha iyi bir alternatif çıkmadığını düşünülüyor.

iPhone’un karşısına Motorola Droid serisinden daha iyi bir alternatif çıkmadığını düşünülüyor.


Apple’dan sonra tablet yarışında bizde varız diyen şirketler hızla harekete geçti ve kısa süre sonra RIM’den “Blak Pad”, HTC’den gPad, Toshiba’dan SmartPad geldi. Aynı zamanda iPhone benzer özel bir telefon üretmek için de pek çok şirket sıraya girdi. Ancak bugüne dek sadece Motorola hem iPhone’a hem de iPad’a sağlam bir rakip olacağını gösterdi.

Motorola Droid, iPhone’a gerçekten rakip olabilecek en önemli telefon olarak nitelendirildi. Sonrasında gelen Droid X ise bu yarışta Motorola’nın bir sonraki temsilcisi oldu. En nihayetinde Eylül ayında satışa çıkacak olan Droid 2’nin piyasaya sıkı bir giriş yapması bekleniyor.

Bundan sonra ise Motorola son derece ince, tasarımı göz alıcı ve hayli işlevsel bir teknolojiye sahip olan yeni bir ürünle sahneye çıkarsa, insanların bu yeni ürün için çok hevesli olacağı tahmin ediliyor.

Bugüne dek iPhone’un karşısına Motorola Droid serisinden daha iyi bir alternatif çıkmadığını düşünenler, iPad için de benzer bir durum yaşanacağını düşünüyor. Piyasadaki en iyi tablet bilgisayarın iPad olduğunu vurgulayanlar, Motorola’nın bu alanda da şansının yüksek olduğuna inanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun