Donanim 18 EYLÜL 2008 / 08:38

iPhone’lar daha şık ve koruma altında

Şık deri görünümü ve ince tasarımıyla dikkat çeken ve rahat kullanım özellikleri sunan Griffin Elan Form, iPhone’unuzu darbe ve çizilmelere karşı koruyor.

Şık deri görünümü ve ince tasarımıyla dikkat çeken ve rahat kullanım özellikleri sunan Griffin Elan Form, iPhone’unuzu darbe ve çizilmelere karşı koruyor.


Griffin Elan Form iPhone kılıfı, koruma işlevinin yanında çok önemli olan kullanım kolaylıkları sunuyor. Bu deri kılıf, iPhone’unuzu ikinci bir ten gibi sararak yıpranmasını önlerken, yarı-açık tasarımı ile cihaza hızlı ve kolay erişimi mümkün kılıyor. Kullanım sırasında iPhone pratik bir şekilde yukarı çekilip, kullanımı bitince kolayca kılıfına yerleştirilebiliyor. Müzik dinlemek veya internet kullanmak istendiğinde iPhone'un yüzünün dışarıya bakar halde taşınması öneriliyor. Kullanım sonrası iPhone kılıfın içine, yüzü içe dönük olarak kaydırıldığında, iPhone'un ortamdaki ışığı algılama özelliği devre dışı kalarak ekranın kararmasını sağlıyor ve pil süresini dikkate değer ölçüde uzatıyor.


www.elmasepeti.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun