Donanim 23 MAYIS 2012 / 15:16

iGO primo uygulaması alternatif yollar öneriyor

NNG LLC, iGO primo app Türkiye versiyonu için ücretsiz Canlı Trafik özelliğini getirerek, Türk iPhone kullanıcılarının iGO primo uygulamasıyla oluşturulan alternatif güzergahları takip ederek yolculuk sürelerini kısaltabilmelerini sağlıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulamayla birlikte kullanıcılar, Türkiye’deki yollar için sürekli olarak güncellenen veri tabanından faydalanabilecekler. Bunun yanı sıra Canlı Trafik hizmeti sayesinde trafik yoğunluğu, kazalar ve kapanan yollar hakkında gerçek zamanlı bilgi alabilecek kullanıcılar gecikme sürelerini tahmin edebilecekler.

Konuyla ilgili konuşan NNG LLC iPhone İş Birimi Müdürü Gergely Homola, yeni eklenen Canlı Trafik özelliği sayesinde trafik sıkışıklığının ve yoğunluğunun her gün yaşandığı bir ülkede her bir kullanıcının rahatlayacağını söyledi.

Geçtiğimiz Ekim ayında Türkiye versiyonu piyasaya sürülen iGO primo app, sade kullanıcı arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde kullanıcıların beğenisini topladı. Bunun yanı sıra 29 farklı dilde Google yerel arama, yeşil ruting, gerçekçi bağlantı görünümleri ve yol alternatifleri gibi özellikleri de kullanıcılara sunuyor.

Ürünün Türkiye versiyonunu bu adresten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya zaten sahip olan kullanıcılar da iTunes üzerinden ücretsiz olarak Canlı Trafik özelliğini etkinleştirebilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun