Donanim 25 EYLÜL 2008 / 09:36

IFS Türkiye ve CMFCELL mobil entegrasyon ortaklığı

Kurumsal kaynak planlaması (ERP) alanında verimlilik çözümleri geliştiren IFS Türkiye, mobil entegrasyon konusunda CMFCELL ile işbirliği yapıyor.

Kurumsal kaynak planlaması (ERP) alanında verimlilik çözümleri geliştiren IFS Türkiye, mobil entegrasyon konusunda CMFCELL ile işbirliği yapıyor.


Şirketlerin kurumsal performansını en üst düzeye çıkartma odaklı çözümler sunan IFS Türkiye, mobil teknolojileri kullanarak, şirketler için ihtiyaçlara uygun çözümler sunan CMFCELL ile işbirliği yapıyor. IFS’in mesaj tabanlı uyarı sistemi (event server) modülüyle bütünleşik çalışacak CMFCell SMS altyapısı; stok, üretim, planlama, bakım, finans, satış gibi kritik konularda bilgilerin kullanıcılara SMS yoluyla anlık olarak iletilebilmesini sağlıyor. IFS müşterileri, CMFCell’in sunduğu SMS altyapısı ile ayrıca bir SMS sunucu yatırımına gerek olmadan, kurumsal bilgileri diledikleri operatör ve cep telefonuna gönderebilecek.


Mobil uygulamaları ve mobil iş gereksinimlerini desteklemeye uygun yapıdaki kurumsal yazılımlar ve bu konuda kurulan çözüm ortaklıkları, işletmeler için yeni ufuklar ve açılımlar amaçlıyor. GSM teknolojilerini kullanan mobil uygulamalar giderek daha çok sektörde iş süreçlerinin etkin bir biçimde yönetilebilmesine yardımcı olarak, şirketlere rekabet avantajı sağlıyor.


www.ifsworld.com/tr


www.cmfcell.com/tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun