Donanim 20 EKİM 2009 / 08:36

Huzurlarınızda şeffaf tasarımı ile LG Crystal

Kristal berraklığını tasarımına taşıyan LG Crystal GD900, Türkiye'de Vodafone'a özel kampanya ile abonelerinin beğenisine sunuluyor.

Kristal berraklığını tasarımına taşıyan LG Crystal GD900, Türkiye'de Vodafone'a özel kampanya ile abonelerinin beğenisine sunuluyor.


Şeffaf tuş takımlı LG Crystal GD900, 8 megapiksel kamerası ve 'multi-touch' destekli dokunmatik ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 3G teknolojisine ve 7.2 Mb/s bağlantı hızına sahip LG Crystal GD900 ile Vodafone abonelerine hızlı mobil internet erişimi sağlıyor. 1,5 GB dahili hafıza ve 32GB'a kadar destekli olan sim kart yuvası cihazın 3inçlik ekranıyla birlikte geniş çoklu ortam desteğinden yararlanmayı daha zevkli hale getiriyor.

Türkiye'de sadece Vodafone ile gerçekleştirilen LG Crystal cihaz kampanyası ile 18 ay boyunca tüm vergiler dahil aylık 79 TL ödemeyi taahhüt eden aboneler kampanyaya özel 1 GB'lık data kullanımı ile 3G+ hızında mobil internet erişimine ve LG Crystal GD900'a sahip olabiliyorlar.

http://tr.lge.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun