Donanim 26 AĞUSTOS 2009 / 06:58

Huawei iş ortakları buluştu

Huawei, Türkiye’deki ikinci “Yıllık Stratejik İşbirliği Forumu”nu 18 Ağustos'ta İstanbul'da düzenledi.

Huawei, Türkiye’deki ikinci “Yıllık Stratejik İşbirliği Forumu”nu 18 Ağustos'ta İstanbul'da düzenledi.


Ataköy Sheraton Hotel'de gerçekleştirilen forum, yüzün üzerinde katılımcının iştiraki ile gerçekleştirildi. Forumda, Huawei'nin iş ortaklarına; geçen yıl içerisinde yapılan çalışmalar, satın alma süreçleri, iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre konularında sunumlar yapılarak bilgi verildi.

3G'nin telekomünikasyon alanında en önemli gündem maddesi olduğu şu dönemde üç operatöre de 3G altyapı hizmeti veren Huawei, "Achieving Together" (Birlikte Başarmak") sloganıyla daha da büyük başarıları hedeflediğinin sinyalini verdi. Başarıya tedarikçileriyle birlikte ulaşacakları mesajını veren Huawei üst düzey yöneticileri yaptıkları konuşmalarda, tedarikçilerini iş ortakları olarak gördüklerini ifade ederek, birlikteliklerinin uzun soluklu olmasını arzu ettiklerini kaydettiler. Forum, Orta Asya Bölgesi'nden Sorumlu Satın Alma Müdürü Mr.Cao Yunlong'un kapanış konuşması ile sona erdi.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun