Donanım 09 OCAK 2015 / 10:45

Huawei entegre mobil çözümlerini görücüye çıkardı

Huawei, tüketicilere en son teknolojiyi getirerek her yerde insanlar için olağanüstü deneyimler yaratma taahhüdünün bir parçası olarak tüm dünyada tüketicilere tam entegre mobil internet çözümleri sunma stratejisine sahip Hilink dönemin başlangıcını tanıttı.Huawei Tüketici İş Grubu (BG) Ceo’su Richard Yu fuarda şunları söyledi:

“2014 yılı bugüne kadar gerçekleşmiş en büyük başarılarımıza şahit oldu. Premium orta ve üst segment ürünlere odaklanan stratejimiz meyvelerini verdi ve yıllardır gerçekleşen akıllı telefon satışları %30’luk artışla 11,8 milyar doların üzerine çıktı. Huawei’nin amiral gemisi akıllı telefonları Huawei P7 ve Huawei Mate7’nin tüm dünyada tüketiciler tarafından sevildiği kanıtlandı. Bu arada, markamızın global etkisi, Huawei’nin “Interbrand’in İlk 100 Global Markası 2014” listesine giren ilk gerçek Çin firması olmasıyla büyümeye devam etmiştir.”

Huawei’ye ait akıllı telefonların tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanması, markanın orta ve üst segment başarısının en önemli göstergesi oldu. IPSOS verilerine göre Huawei’nin 2013’de yüzde 52 olan marka bilinirliği 2014 yılında yüzde 65’e yükselirken, marka önerisi değeri yüzde 43’e ulaşmıştı.

Mr. Yu sözlerine şöyle devam etti: “İleriye baktığımızda, akıllı telefon işimizi daha fazla konsolide etmeye ve güçlendirmeye kararlıyız, ve kullanıcılara entegre ve akıllı deneyim sunmaya devam edeceğiz. Huawei’nin güçlü yetenekleri ve mobil genişbant bağlantındaki avantajlarından yararlanarak, araçlarla ilgili baglantı sistemleri ve Nesnelerin İnterneti alanlarındaki fırsatları keşfetmeye odaklanmaya, ve büyük veri ve bulut hizmetlerinin entegrasyonu ile daha iyi akıllı deneyimler (sürüş planları, sürüş deneyimleri, güvenlik analizi, vb) yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Huawei P6’nın başarısının ardından Huawei P7, Mayıs 2014’de Paris’teki lansmanın ardından sadece altı ay içerinde 4 milyon satış gerçekleştirdi. Bu süre zarfında geçtiğimiz sene Eylül ayında lansmanı yapılan Huawei Mate7 de tüm dünyada iyi karşılandı. Buna ek olarak; Huawei, Huawei G7 ürününü IFA’da tanıtıldıktan sonraki iki ay içerisinde 1 milyon adet satarak üst segment akıllı telefon pazarının lider satıcısı ünvanına sahip oldu.

CES 2015'te Huawei ve Honor amiral gemi ürünleri de görücüye çıktı. Amiral gemi akıllı telefonlara ek olarak Huawei’nin dünya genelindeki tüm kullanıcılara tam entegre mobil internet çözümleri sunan “Hilink” dönemi de yer aldı.

Huawei ürünleri, tüketicilerin global mobil internet çağında çeşitli teknoloji ihtiyaçlarına yönelik tasarlandı. Medya, depolama ve hava kalitesi monitörü, akıllı prizler, kızılötesi uzaktan kumandalı ışık ve akıllı elektrikli fan ve daha bir çoğu gibi ev tabanlı akıllı ürünleri içeren platform, her zaman ve her yerde insanlara kolay bağlantı getirmeyi hedefliyor. Huawei MediaPad T1 ve X1, giyilebilir cihaz TalkBand B1, mobil erişim cihazı E5 PRO, ev erişim cihazları PT500 and WS331C, OTT Huawei M330 ve araca monteli modül ME909Tu-565 da Huawei’nin “Hilink” çözümü tanıtımında yer aldı.
ETİKETLER : huawei huawei ces 2015
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun