Donanim 25 MAYIS 2009 / 14:52

HTC Touch HD ve HTC Touch Viva raflarda

HTC, kullanıcıların hareket halindeyken multimedya uygulamalarından yararlanmalarına yardımcı yeni cep telefonu HTC Touch HD'yi ve uygun fiyatlı dokunmatik telefonu Touch Viva'yı Türkiye'de satışa sundu.

HTC, kullanıcıların hareket halindeyken multimedya uygulamalarından yararlanmalarına yardımcı yeni cep telefonu HTC Touch HD'yi ve uygun fiyatlı dokunmatik telefonu Touch Viva'yı Türkiye'de satışa sundu.HTC Touch HD ve HTC Touch Viva; KVK distribütörlüğünde Turkcell Shop'larda, Vatan, Mediamarkt, Ereyon.com.tr ve Hepsiburada.com'da satışa sunuluyor. HTC Touch HD'nin fiyatı KDV dahil 955 dolar (1.470 TL), Touch Viva'nın fiyatı ise KDV dahil 700 dolar (1000 TL) olarak belirlendi.


HTC Touch HD, 3.8 inç geniş ekran VGA ekran (VWGA), 3.5 mm. ses portu ve otomatik odaklı 5 megapiksel otomatik odaklı kameraya sahip. HTC tarafından geliştirilmiş TouchFLO 3D arayüzü ile kullanıcılar; kişiler, mesajlar ve önemli içeriğe hızlı ve kolay erişebiliyorlar.


HTC Touch Viva, HTC'nin kişiler, mesajlar ve kullanıcının istediği bilgilere tek dokunuşla hızlı erişim sağlayan parmak dokunuşuna duyarlı navigasyon teknolojisi TouchFLO'yu kullanıyor. HTC'nin uygun fiyatlı kullanımı kolay bir dokunmatik telefonu Touch Viva, TouchFLO teknolojisinin avantajlarını etkin mobil internet deneyimiyle birleştiriyor. Ayrıca Türkçe Windows Mobile 6.1 Professional ile kullanıcılar takvim, kişiler, e-postalar ve daha fazlasını kişisel bilgisayarlarıyla senkronize edebiliyorlar. Touch Viva Türkiye'de fırtına grisi renk seçeneği ile satışa sunuluyor.