Donanim 18 EYLÜL 2009 / 08:00

HTC Tattoo ile herkese Android telefon

HTC Corporation, geniş kullanıcı kitlesine telefonlarında kişiselleştirme olanağı sunan Android tabanlı yeni telefonu HTC Tattoo'yu tanıttı.

HTC Corporation, geniş kullanıcı kitlesine telefonlarında kişiselleştirme olanağı sunan Android tabanlı yeni telefonu HTC Tattoo'yu tanıttı.


HTC Tattoo, telefonun daha kolay ve daha doğal çalışmasını sağlayan kullanıcı merkezli bir mobil deneyim olan HTC Sense yazılımının bulunduğu ikinci cihaz olma özelliğini taşıyor. Telefonun tüm açılardan kişiselleştirilmesini sağlayan donanımdan uygulamalar ve içeriğe kadar, cihazın özel tasarımı ve yetenekleri ile kullanıcılar, kendilerini daha güçlü ifade edebiliyor ve kendi mobil deneyimlerini yaratabiliyorlar.

HTC Tattoo, Google'ın yenilikçi mobil servisleriyle birlikte geliyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 megapiksel otomatik odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor. Şık tasarımlı HTC Tattoo, küçük ölçüleri ile elinize ve cebinize rahatlıkla sığıyor. İlk olarak Eylül ayı sonunda Avrupa'da satışa sunulacak olan HTC Tattoo, devam eden aylarda tüm dünyada kullanıcılarla buluşacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun