Donanim 24 ARALIK 2009 / 13:43

HTC'den sevdiklerinize yeni yıl hediyeleri

HTC, ailesine ve sevdiklerine yeni yılda ne hediye alacağını düşünenlere cazip seçenekler sunuyor.

HTC, ailesine ve sevdiklerine yeni yılda ne hediye alacağını düşünenlere cazip seçenekler sunuyor.


Windows Mobile ve Android işletim sistemleri üzerinde çalışan geniş ürün yelpazesiyle herkese ve her keseye hitap eden akıllı telefonlar sunan HTC, 2010'u akıllı telefon modelleriyle karşılıyor. HTC'nin Aralık ayında Türkiye'de pazara sunulacak olan yeni Android modelleri Hero ve Tattoo ile Windows Mobile cihazları HD2, Touch2 ve Diamond2 Windows 6.5 versiyonu, şık ve fonksiyonel hediye alternatifleri olacak.

HTC'nin ödüllü akıllı telefonu HTC Hero; şık tasarımı, kullanım kolaylığı ile kesintisiz bir iletişim deneyimi yaşatıyor. Özel beyaz rengi, sektörde bir ilk olan teflon kaplaması, küçük ölçüleri ve hafifliği ile dikkat çeken cihaz, eğime sahip açılı köşeleri ve açılı alt bölümü ile ele tam oturuyor ve konuşma sırasında sevdiklerinizin yüzüne tam uyum sağlıyor. 3.2 inç HVGA ekranıyla internet, multimedya ve diğer içerikler için özel olarak geliştirilen HTC Hero, GPS, dijital pusula, ağırlık sensörü, 3.5 mm. stereo kulaklık çıkışı, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve genişletilebilir MicroSD hafıza gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Cihazın arama tuşu sayesinde klasik arama yapmanın ötesine geçerek daha doğal ve bağlamsal arama yapılabiliyor, Twitter'da ya da cihaz içinde kişiler listesi ve posta kutusundaki e-postalar kolaylıkla bulunabiliyor, listedeki kişilerin yerleri belirlenebiliyor.

HTC'nin Android tabanlı telefonu HTC Tattoo ise sevdiklerinizin kendi ihtiyaçları ve tarzları doğrultusunda donanımdan uygulamalara ve içeriğe kadar her açıdan kişiselleştirebilecekleri ve kendilerini daha güçlü ifade edebilecekleri bir telefon. HTC Tattoo, sesli arama, e-posta, mesajlar, metinler, fotoğraflar ve statü güncellemeleri gibi iletişim yolarını ve uygulamaları tek bir pencerede gösteriyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 megapiksel otomatik odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor. HTC Tattoo, Google'ın arama, Google Maps, Google Mail ve takvim gibi yenilikçi mobil servisleriyle birlikte geliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun