Donanim 07 MAYIS 2015 / 15:51

HP yeni Renkli LaserJet yazıcılarını tanıttı

HP Türkiye, 7 Mayıs Perşembe günü Zorlu Center, Raffles İstanbul'da düzenlediği etkinlikte yeni LaserJet yazıcı serisini tanıttı.

HP Türkiye Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Ülke Direktörü Filiz Akdede etkinlikte, HP'nin Türkiye pazarındaki durumunu ve yeni ürünler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Pazar araştırmaları şirketi IDC'nin en son verilerine göre HP'nin Türkiye pazarındaki konumundan bahseden Akdede, HP'nin kişisel sistemler pazarında yüzde 23, masaüstü bilgisayar pazarında yüzde 32, yazıcı pazarında da yüzde 50 oranlarla lider olduğunu vurguladı.

Yeni HP LaserJet yazıcılar çevreye daha az karbon ayak izine sahip ve uyku modundan çıktığında yüzde 40’a varan daha hızlı baskı avantajı vadediyor.

HP Renkli LaserJet Pro M252 serisi piyasadaki benzerlerine kıyasla yüzde 33’e varan oranlarda daha küçük tasarlandı. Mobil baskı seçeneğine sahip bulunuyor.

HP Renkli LaserJet Pro MFP M277 serisi, en küçük lazer çok işlevli yazıcı olmasıyla birlikte hızlı çift taraflı baskı alan yazıcı olma özelliği vadediyor.

HP Renkli LaserJet Enterprise M552 ve M553 serileri 5 ila 15 kullanıcının bulunduğu büyük çalışma grupları için aylık ortalama 6.000’e varan baskı alabilmeyi vadediyor.

HP Türkiye Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Serkan Bayır ise; yeni renkli LaserJet yazıcılarının yüzde 53’e varan oranda daha az enerji tükettiğini, yüzde 40’a varan oranda daha az yer kapladığını ve açılma, baskı alma ve kopyalama işlemlerini kısa bir zamanda sonuçlandırdığını söyledi.
ETİKETLER : hp HP Renkli LaserJet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun