Donanim 24 MAYIS 2011 / 09:59

HP yazıcıların yeni dağıtıcısı Penta oldu

Penta Bilgisayar, farklı ürün gruplarını tüketicileriyle buluşturduğu bilişim teknolojileri üreticilerinden HP’nin Baskı ve Görüntüleme Grubu’nun da dağıtıcısı oldu.Kanal organizasyonuna büyük önem veren HP, ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşması stratejisi doğrultusunda Penta Bilgisayar ile yeni bir sözleşmeye imza attı. Türkiye genelinde yaygın bayi kanalı ile HP Baskı ve Görüntüleme ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirecek Penta, bu sözleşme ile pazar payını da genişletmiş oldu.

Gerçekleşen işbirliği ile HP’nin baskı ve görüntüleme grubu ürünleri bundan sonra Penta Bilgisayar aracılığıyla tüketicileri ile buluşacak. HP ile yapılan anlaşmayı değerlendiren Penta Bilgisayar Sistemleri Genel Müdürü Sinan Güçlü, “HP’nin farklı ürün gruplarının dağıtımını bu zamana kadar yürütüyorduk. Şimdi ise dağıtımını yaptığımız HP ürün gamlarının yanı sıra HP’nin pazarda lider olan baskı ve görüntüleme grubunu da bünyemize alarak ürün gamımızı çeşitlendirdik. Bu anlaşmanın her iki firmaya ve sektöre olumlu katkılarının olacağına eminiz” açıklamasını yaptı.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu, 'Bugüne kadar süregelen güçlü dağıtıcı ağımıza Mayıs 2011 itibariyle Penta'yı da ekliyoruz. Bu yeni işbirliğinin HP'nin köklü ekosistemine sağlayacağı katkıya inancımız tam. Tüketicilerimize, yazıcı ve sarf malzemeleri pazarındaki geniş ürün yelpazemizi, bugünden itibaren Penta'nin da katkılarıyla sunmaya devam edeceğiz' dedi.
ETİKETLER : hp penta
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun