Donanim 28 MART 2012 / 10:09

HP Pavilion DM4 Beats Sürümü Türkiye’de

HP Pavilion DM4 Beats dizüstü Türkiye’de

HP, yüksek mobilite ve ses deneyimini bir arada sunan Pavilion DM4 Beats sürümü dizüstü bilgisayarı ile tüketicilere yönelik ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar portföyünü genişletiyor.Efsanevi sanatçı ve prodüktör Dr. Dre ve Interscope Geffen A&M Records başkanı ve Beats’in kurucularından Jimmy Iovine ile işbirliği içerisinde HP tarafından geliştirilen Beats Audio teknolojisi, ince hatlara sahip yeni sürüm, boyut ve performans olarak Pavilion Dm4 ile benzerlik gösteriyor. Ayrıca, serisinin siyah ve kırmızı tasarımını da yansıtan bu bilgisayar, Beats Audio özelliği ile kullanıcılarını ses deneyiminde yüksek seviyeye ulaştırıyor.

HP Pavilion DM4 Beats Sürümü dizüstü bilgisayarın siyah dış yüzeyinde kırmızı Beats logosu yer alırken, arkadan aydınlatmalı siyah klavyeye sahip. Bunun yanı sıra avuç içi desteği ise kullanıcılara hareket özgürlüğü sunuyor.

HP Pavilion DM4 Beats Edition, Mart’ın son haftasından itibaren 1399 dolar başlangıç fiyatı ve  279 dolar değerindeki kırmızı renkli Beats Audio Solo kulaklıklar ile satışa sunuldu.