Donanim 21 OCAK 2013 / 15:22

HP Beats Audio ile entegre olabilen monitörünü tanıttı

HP Beats Audio ile entegre olabilen monitörünü tanıttı

HP, dünyanın ilk Beats Audio entegre edilen ekranı, HP ENVY 27-inç IPS Monitör ve dokunmatik bilgisayarı HP Pavilion TouchSmart Sleekbook’u kullanıcıların beğenisine sundu. Beats Audio’lu HP Envy 27-inç IPS monitör “Power-to Perform” özelliğine sahip olan bir ekran. Beats by Dre işbirliğiyle geliştirilen ekran, kullanıcıları tamamen içerisine alan bir görsel-işitsel deneyim sunuyor. Yukarı doğru bakan dahili hoparlörler orta ve yüksek seviyedeki frekanslarda verimli bir performans ortaya koyarken aynı oranda zengin bir bas da sunuyor. Envy 27 monitörlerdeki stüdyo kalitesindeki ses kullanıcılara son derece çarpıcı bir monitöre bakarken müziği sanatçının söylemek istediği şekilde dinleme olanağı sağlıyor. 27inç IPS panel ise bir kenardan diğer bir kenara uzanan cam, çok ince tasarım (yukarıdan bakıldığında 13.95 mm’lik derinlik), masa alanını boşaltan dar bir alüminyum pres döküm tabanı ve videoda titizliğe önem verenler için önü açık bir izleme deneyimi sunuyor.Geniş kullanıcı yelpazesine hitap eden ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar

HP Pavilion TouchSmart Sleekbook ve yeni HP Pavilion Sleekbook ince ve hafif kasasında hesaplı bir performans ortaya koyuyor. AMD A serisi APU ile donatılan yeni sleekbook'lar 15.6inç yüksek çözünürlüklü ekran, uygulamalar, filmler, müzik, fotoğraflar, dosyalar ve daha fazlası için 1 terabayta kadar artırılabilen hafıza, Dolby Advanced Ses, çıkarılabilen pil ve daha artırılmış verimlilik için sayısal tuş takımlı klavye gibi özelliklere sahip.

Sleekbook’lar, bilgisayarların aşırı ısınmasını engelleyen HP CoolSense ve yere düşme sonucunda oluşabilecek dosya kayıplarını önleyen HP ProtectSmart gibi HP’ye özel yenilikleri tek bir çatı altında topluyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar, dünyanın önde gelen müzik şirketlerinden Universal Music ile HP işbirliği sayesinde HP Connected Music yazılımına erişim sağlayarak sevdikleri sanatçılara ulaşabilecekler. Windows 8 yüklü HP kişisel bilgisayar kullanıcıları, aynı zamanda HP Connected Music üzerinden, kendilerine özel HP Müzik Ödülleri Paketleri’ne, HP etkinliklerine ve VIP gezilerine kolayca erişim sağlayabiliyorlar.

HP Pavilion Sleekbook’un EMEA bölgesinde Ocak ayında 699 dolardan başlayan fiyatlarla, Pavilion TouchSmart Sleekbook ise, Şubat ayında 799 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkması bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun