Donanim 29 ŞUBAT 2012 / 12:47

HP 3D tarama teknolojisine sahip yeni ürününü piyasaya sundu

HP yeni ürünü HP TopShot Laser Jet Pro M275 ile 3D nesneleri taramayı kolaylaştırırmayı vaadediyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış cihaz, bu işletmelerin hayatını kolaylaştırırken, 3D nesnelerin fotoğraflarını taramayı kolaylaştırıyor. HP TopShot Tarama teknolojisi ile bir belgenin veya nesnenin altı ayrı fotoğrafını çeken cihaz, bunların üçünün flaşlı olarak değişik açılardan, diğer üçü ise ortam ışığında farklı pozlama düzeyleriyle çekiliyor. Bu süreçten sonra, çekilen bu fotoğraflar birleştirilerek bir odak derinliği sağlayan yüksek çözünürlüklü tek bir resim haline getiriliyor. Yani 6 kare fotoğraftan tek bir 3D fotoğraf ortaya çıkartıyor.

HP TopShotLaser Jet Pro M275, internete ve buluta doğrudan bağlanabilme özelliği ile yaratıcılık imkanı sunuyor. Cihaz,çevrimiçi vitrini olan veya basılı malzemeler konusunda farklılık yaratmak isteyen firmalara bu konularda kolaylık sağlarken, sahip olduğu hepsi bir arada özellikler sayesinde kullanıcılara pratik depolama, yönetim ve paylaşım için belgeleri doğrudan internete yükleme olanağı sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun