Donanim 03 OCAK 2011 / 08:26

Hotmail'deki eski e-postalarınız silinmiş olabilir!

Kayıtlı e-postaların kaybolduğu kullanıcılar tarafından söylenirken Microsoft çözüm arıyor.

Kayıtlı e-postaların kaybolduğu kullanıcılar tarafından söylenirken Microsoft çözüm arıyor.


Microsoft'un e-posta servisi Hotmail, yeni yıla eski e-postaların kaybolmasıyla merhaba dedi. Microsoft'un forumlarında kullanıcılar hep bir ağızdan e-postalarının kaybolduğunu ifade ediyor.

Zacgore isimli bir kullanıcı şöyle bir mesaj bırakmış: "Lütfen e-postalarımın geri gelmesine yardım edin. Çocuklarımın tüm bilgi ve fotoğrafları oradaydı!"

Problemin ne büyüklükte olduğu ve hangi tarihlerdeki e-postaların silindiğiyse bilinmiyor. Bedava web tabanlı e-posta servisi Hotmail dünya çapında 360 milyon kullanıcıya hizmet veriyor.

Microsoft'tan konuyla ilgili gelen açıklamada, problemin kısıtlı sayıda kullanıcıda görüldüğü ve etkilenen kullanıcılar için Microsoft'un çalışmalara başladığı yer aldı. Ayrıca açıklamada Microsoft kullanıcılardan özür de diledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun