Donanım 16 HAZİRAN 2016 / 14:27

Hometech ürün yelpazesini iki yeni tabletle genişletti

Aral’ın teknoloji markalarından olan Hometech’in yeni tabletleri İdeal 10s ve İdeal 8s, tatile giren öğrenciler için iyi birer alternatif olmayı hedefliyor.

Otomatik focus özellikli  5mp yüksek kamera çözünürlüğüne sahip İdeal 10s,16 gb dahili hafıza ile yüksek depolama alanına  sahip. Cihaz, yüksek boyutlu dosya ve uygulamaları hafızasına alabildiği gibi hafıza kartı ile harici olarak 64 gb'lık bir depolama alanına da imkan sağlıyor.

Uzun batarya ömrü ve düşük güç tüketimi ile verimli bir kullanım vadeden İdeal 8s, SoC yapısı sayesinde işlemciye entegre olarak grafik, ses, video, bağlantı ve güç yönetiminin yanı sıra 400 nit parlaklığa sahip. 1.2 GHz hızında çalışan 4 adet 64 Bit’lik atom çekirdeği içeren ve  ARM Mali-450 grafik kartı ile entegre gelen İdeal 10s ve İdeal 8s’in IPS Ekranı ile her açıdan aynı görüntüyü alıyor. 

Hometech resmi sitesinde ve perakende noktalarında satışa sunulan tabletler, birbirinden renkli hediye deri kılıfları ile tüketicilerle buluşuyor. 
ETİKETLER : ideal 10s ideal 8s tablet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun