Donanim 29 OCAK 2009 / 12:49

hitklip.com 1 yaşında

"İnternette korsana hayır" diyerek yayın hayatına giren www.hitklip.com 1. yılını kutluyor.

"İnternette korsana hayır" diyerek yayın hayatına giren www.hitklip.com 1. yılını kutluyor.


Lisanslı yasal video klip sitesi www.hitklip.com 1. yılını kutluyor. Şu anda 863 sanatçının klibi bulunan sitenin kurucusu İnci Şenyüz, kullanıcıların siteye girip diledikleri klipleri seçip, hem sevdiği klipler için saatlerce müzik kanallarını izleme derdinden kurtulduğunu, hem de aradıkları her klibi TV kalitesinde, hiç beklemeden izleme imkanına sahip olabildiğini belirtti.

Şenyüz, şunları söyledi: “Kültür ve Turizm Bakanlığı, sanal korsanlığın önüne geçecek çalışmalara başlattı. Doğrudan internet ortamında MP3 ve video formatındaki dosyaların paylaşımı kontrol ediliyor. Sistem yasal olmayan indirimleri otomatik olarak seçiyor. İlkinde doğrudan kanunla ilgili madde yazılarak, yasal bir indirim yapmadınız uyarısı yapılıyor. Korsan indirim devam ederse yasal işlem başlatılıyor ve hapis cezasına kadar varan cezalar geliyor. Biz hiçbir alanda kaçak ve korsan yapılanmaya izin vermemeliyiz diyoruz. Yasadışı sitelere girenlerin başları çok ağrıyabilir.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun