Donanım 08 HAZİRAN 2015 / 11:43

Hitachi Data Systems yeni ürünlerini tanıttı

Hitachi Data Systems’ın yeni yazılım tabanlı altyapı ürün ailesi, kullanıcıların geleneksel donanım ve fonksiyonlardan kaynaklanan kısıtlamalarını en üst seviyede önleyebilirken sektörün en geniş altyapı otomasyonunu da sağlıyor.Hitachi Data Systems yazılım tanımlı altyapı çözümlerini sürdürmeye devam ediyor. HDS, tanıttığı yazılım tabanlı altyapı ürün ailesi ile müşterilerine geleneksel donanım ve fonksiyonlardan kaynaklanan kısıtlamalar olmadan BT altyapılarını basitleştirme imkânı sağlıyor. Yeni ürün ailesi, kullanıcıların dağıtık altyapılar üzerinden bilgiye daha yüksek seviyelerde ulaşmasına ve yazılım tanımlı mimariler üzerinden hizmet olarak BT’ye yolculuklarını hızlandırmalarına imkân sağlayacak şekilde tasarlandı.

Daha küçük çaplı sistemlere sahip olan müşteriler, artık üst düzey veri depolama alanında HDS ürün ailesinin gelişmiş yeteneklerine sahip olabilecekler. Otomatikleştirilmiş, uygulama tarafından yönetilen depolama yapılandırılması ve veri koruma ile HDS, kullanıcılara ihtiyaç duydukları ITaaS altyapısını inşa etmede yardımcı olacak geniş ürün çeşidine sahip yazılım araçlarını sunuyor. Bu sırada da mevcut kullanıcılar için de daha iyi self servis yetkinliği sağlıyor.

Her veri türü için tek platform

HDS tarafından tanıtılan altyapı çözüm ailesi, kullanıcılara tek bir birleşik platform üzerinden depolama sanallaştırmasına imkân verirken, bu mimari ile organizasyonların gereksinimleri ve BT altyapılarını basitleştirebilmeleri daha düşük maliyetlerle karşılanıyor. Yatırımın geri dönüşü, güvenlik ve servis kalitesini aynı potada eriten ürün ailesi, Hitachi VSP ailesine yeni katılan çözümleriyle birlikte tek bir yazılım çözümüyle giriş seviyesinden en üst düzeye tüm müşteri iş yükü ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Hitachi SVOS içine inşa edilmiş yazılım yetkinlikleri erişimin genişletilmesi, tüm VSP ailesinin depolama sanallaştırması, kesintisiz veri taşınması, kopyalanması ve yönetiminin yanında çok noktadan erişilebilir, global aktif depolamaya imkân veriyor.

Esnek çözümler

Yeni ürün ailesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Hitachi Data Systems Türkiye Ülke Müdürü Serdar Sayar konuyla ilgili: “Hem üçüncü platform teknolojilerinin adaptasyonu hem de hizmet olarak BT’yi sağlamak için devam eden hareket, gerçek bir değişim meydana getiriyor. Bu da tüm kullanıcılarımız ITaaS’e geçmeye çalışırken gerçekleşiyor. Organizasyonlar rekabette avantaj elde edebilmek için daha çevik ve esnek yollar arıyorlar. Hitachi Data Systems, bu amaçlara ulaşmak için müşteri uygulama ortamlarının değişen ihtiyaçlarını desteklemek için inşa edilen yeni nesil yazılım tanımlı teknolojiler sağlıyor ve bugünün çalışanlarını geleceğe bağlıyor” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun