Donanim 25 ŞUBAT 2009 / 15:05

Hint keneviri üreticisi YouTube'da yakalandı

Evinde hint keneviri yetiştiren 25 yaşındaki İngiliz genç, görüntüleri YouTube’a koyunca yakalandı.

Evinde hint keneviri yetiştiren 25 yaşındaki İngiliz genç, görüntüleri YouTube’a koyunca yakalandı.


Bridgwater, Somerset’teki evinde çektiği videolarda, nasıl hint keneviri yetiştirdiğini adım adım gösteren İngiliz genç, YouTube’daki videoları rumuz kullanmadan gerçek adıyla yüklediği için kolaylıkla yakalandı.


Evi araştıran polis, hint keneviri ile ısı ve ışık koşullarını maksimize etmeye yarayan hidrofonik cihazlar buldu. Polis, bulunan hint kenevirlerinin toplam 500 İngiliz Sterlini değerinde olduğunu söylüyor. Hem bitki hem de büyümesine yarayan cihazlar polis tarafından yok edilecek. B sınıfı uyuşturucu sınıfına giren hint keneviri üreten genç adam, suçunu itiraf ettiği için polisten resmi uyarı alarak kurtuldu. 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun