Donanim 19 ARALIK 2008 / 15:37

Her şeyi olan çocuklardan, daha az olanlara armağan

Leonardini oyuncak firması ‘paylaşmanın önemini’ çocuklara benimsetmek amacıyla uyguladığı geleneksel yılbaşı kampanyasının dördüncüsünü bu yıl yapıyor.

Leonardini oyuncak firması ‘paylaşmanın önemini’ çocuklara benimsetmek amacıyla uyguladığı geleneksel yılbaşı kampanyasının dördüncüsünü bu yıl yapıyor.


Leonardini, Türkiye’nin üç büyük ilinde, İstanbul, Ankara ve İzmir’de çevre köylerin okullarına ve Toplum Merkezleri’nde çocuklara dağıtılmak üzere mağazalarında oyuncak topluyor. Kampanyanın ana teması her çocuğun, amacını bilerek ve isteyerek, kendi oynadığı ve sevdiği oyuncaklardan birini, ‘oyuncağı olmayan, tanımadığı arkadaşlara’ bağışlaması. Böylelikle imkan sahibi çocuklar, zor durumdaki arkadaşlarına yardım etmeyi ve paylaşma duygusunu öğreniyor. Kampanyanın yaş grubu 0-12 yaş olarak belirlenmiş olmakla birlikte, daha büyük yaşa hitap eden oyuncaklar da bağış kapsamına dahil ediliyor.


 


Leonardini Yılbaşı Oyuncak Kampanyası’nın koşullarına göre, çocuklarının oyuncaklarını bağışlamak isteyen ebeveynler 31 Aralık 2008 tarihine kadar Leonardini mağazalarına başvurabilirler. Mağazalardaki sepetlerde toplanacak her oyuncağın bağış olarak kaydı alınıyor. Bu oyuncaklar yaş grubuna göre ayrılarak, her biri Leonardini tarafından hediye paketi yapılacak. Yılbaşı gecesi dağıtılması için “çocuklardan çocuklara hediye” olarak Toplum Merkezleri’ne sepetler doldukça toplanarak, teslim edilecek.

www.leonardini.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun