Donanim 19 AĞUSTOS 2010 / 09:21

Hem teknoloji bilginizi sınayın, hem eğlenin!

Teknolojiye ve teknoloji gündemine dair bilginizi BTnet.com.tr Teknoloji Bulmacası ile sınayın.

Teknolojiye ve teknoloji gündemine dair bilginizi BTnet.com.tr Teknoloji Bulmacası ile sınayın.


BTnet.com.tr, teknolojiyle içli dışlı olan ve teknoloji gündemini yakından takip eden okurları için yepyeni bir hizmet başlatıyor: BTnet.com.tr Teknoloji Bulmacası.

Her hafta yenilenecek olan bulmacamızla hem teknolojiye dair bilginizi sınayacak, hem de birbirinden cazip ödüllere sahip olma şansını yakalayacaksınız.

BTnet.com.tr Teknoloji Bulmacası'na katılmak çok kolay. Tek yapmanız gereken, aşağıdaki linke tıklamak ve yeni bir ekranda açılacak olan kare bulmacayı keyifle çözmek.

Bulmacamızda yer alan teknoloji gündemine dair soruları cevaplamakta zorlanırsanız endişelenmeyin. Hepsinin cevabı sitemizdeki haberlerde yer alıyor. Takıldığınız yerde, BTnet.com.tr arşivlerine göz atmanız yeterli.

Bulmacayı çözen iki okurumuz, Bilişim 500 araştırmasının sonuçlarını içeren bir CD kazanacak. Ücretsiz CD kazanma şansını yakalamak için bulmacayı tamamladığınızda karşınıza çıkacak mini forma adınızı ve e-posta adresinizi yazmayı unutmayın.

BTnet.com.tr Teknoloji Bulmacası'na başlamak için tıklayın!

*Bulmacayı görüntüleyebilmek için tarayıcınızın Java desteğine sahip olması gerekmektedir. Tarayıcınıza Java desteği eklemek için linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak yönergeleri takip edebilirsiniz.