Donanim 26 KASIM 2009 / 07:02

Hem kaydeder hem çalar

Sony ses kayıt cihazları ICD-UX200 ve ICD-UX300F, aynı zamanda MP3 çalar özelliğe sahip.

Sony ses kayıt cihazları ICD-UX200 ve ICD-UX300F, aynı zamanda MP3 çalar özelliğe sahip.


Sony Pazartesi günü MP3 müzik çalar kapasitesi olan ve sayısal ses kaydeden yeni bir seri tanıttı. Seride yer alan ses kayıt cihazları ICD-UX200 ve ICD-UX300F olarak isimlendiriliyor. Bir USB bağlantısı sayesinde kolaylıkla dosyaları aktaran 4GB'lık ICD-UX300F ses kayıt cihazı, LP modunda bir saat ses kaydı yapabiliyor.

Kaydı yapılan sesin ya da her hangi bir depolanmış dijital ses dosyasının tekrardan çalınması entegre hoparlörler sayesinde gerçekleşiyor. Ayrıca kaydedilen ses MP3 dosyası olarak kaydedilebiliyor ve kullanıcılar arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için gürültüyü azaltma etkinleştirme seçeneğini kullanabiliyor.

Beş satırlı LCD, cihazların ara yüzüne bir pencere sağlıyor ve bu pencere dosyaları farklı kayıt kategorilerine ayırabiliyor. Böylece dosyalar ayrılabiliyor, silinebiliyor ve taşınabiliyor. ICD-UX300F ses kayıt cihazında ayrıca bir FM modu bulunuyor. Cihazların fiyatı henüz bilinmiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun