Donanim 10 NİSAN 2009 / 12:04

Hem çift SIM kartlı, hem Dört Bantlı

Yeni Samsung B5702 çift SIM kart ve Dört Bant bağlantıyı bir araya getiren ilk cep telefonu.

Yeni Samsung B5702 çift SIM kart ve Dört Bant bağlantıyı bir araya getiren ilk cep telefonu.


Gelen aramalarda hangi hattın arandığını gösteren iki farklı LED ışığı olan Samsung B5702’nin arayüzü iki SIM kart için ayrı tema, melodi ve ekran koruyucu ile kişiselleştirilebiliyor. Bu şekilde kullanıcı hangi hattının arandığını kolayca anlayabiliyor. Kullanıcılar, cep telefonunun kenarındaki özel tuşu kullanarak, telefonu kapatıp yeniden açmaya gerek kalmadan SIM kartlar arasında geçiş yapabiliyor.


B5702 e-posta ve dokümanları görüntülemeyi sağlarken, her iki SIM kart için de internet tarama özelliğini destekliyor. Telefon ayrıca, farklı formatları destekleyen müzik çalar, video kayıt özelliği, 3 megapiksel kamera ve RDS FM radyo gibi bir dizi multimedya fonksiyonunu da içeriyor. Bu yeni kayar kapaklı model, 17.5 mm inceliği ile de dikkat çekiyor.


www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun