Donanim 12 EYLÜL 2009 / 08:11

Harcarken kazandıran kupon kitapçığının 3. sayısı çıktı

ABD’de büyük mağazaların kullandığı kupon kitapçığı, üçüncü sayısıyla Arnavutköy, Levent, Etiler, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nde toplam 31 noktada toplam 93 kez indirim sağlıyor.

ABD’de büyük mağazaların kullandığı kupon kitapçığı, üçüncü sayısıyla Arnavutköy, Levent, Etiler, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nde toplam 31 noktada toplam 93 kez indirim sağlıyor.


İstanbullular, harcarken kazandıran kupon kitapçığı Saverİstanbul’un Eylül-Ekim sayısıyla buluştu. Cepte ve çantada kolaylıkla taşınan kitapçıktaki kuponlar; yeme, içme ve çeşitli etkinliklerde yüzde 10 ile 50 arasında değişen indirimlerin yanı sıra '1 alana 1 bedava' gibi farklı avantajlar da sağlıyor. 

SMS’le indirimi de hayata geçiren avantajlar kitapçığı için 0532 752 33 09’u telefonu kaydetmek ve indirimden faydalanmak istenen markaların adlarını kısa mesaj olarak göndermek yeterli oluyor ve Saveristanbul şifresi cevap olarak geliyor. Telefondaki bir kullanımlık şifreyi indirim istenen markaya göstermek kullanıcıya indirim hakkı kazandırıyor.

İki ayda bir yayınlanan Saverİstanbul’un bu sayısında Arnavutköy, Levent, Etiler, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nde yer alan 31 mekana ait toplam 93 indirim kuponu bulunuyor. Saverİstanbul, kullanıcılarına her sayısında farklı yerlerin avantajlarını sunmayı amaçlıyor. Kitapçık 15 gün boyunca ücretsiz olarak Kanyon Otopark Ödeme Noktaları’ndan ya da Newtech Dergisi'nden edinilebiliyor. Saverİstanbul’a reklam veren işletmeler, aynı zamanda Saverİstanbul’un web sitesi üzerinden de, işletmelerine özel kupon sayfaları aracılığıyla milyonlarca internet kullanıcısına ulaşıyor. Kullanıcılar ise işletmelerin kupon sayfalarına girerek, o mekâna ait indirim kuponlarını indirdikten sonra çıktısını alabiliyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyor.