Donanim 22 HAZİRAN 2009 / 14:15

Hangi grup yeni albümünde Türkçe şarkı söylüyor?

Heavy metal dünyasının efsane isimlerinden biri piyasaya yeni çıkan EP’sinde hayranlarına bir sürpriz yaparak Türkçe şarkı söyledi.

Heavy metal dünyasının efsane isimlerinden biri piyasaya yeni çıkan EP’sinde hayranlarına bir sürpriz yaparak Türkçe şarkı söyledi.


Heavy metal dünyasının en önde gelen gruplarından Manowar, piyasaya yeni çıkan EP'sinde Türk hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Grup, Thunder In The Sky adlı EP'sinde, tüm dünyadaki hayranları için, Father adlı şarkıyı tam 16 ayrı dilde seslendirdi. Bu dillerden biri de Türkçe. Grubun solisti Eric Adams'in, şarkıda Türkçe'yi oldukça iyi kullandığı görülüyor.

Şarkıyı bu adresten dinleyebilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?v=rC9okD5Cm0E


YORUMLAR
Sefer Özdinç 02 NİSAN 2014 / 00:31 0 0
Harikasınız, bekliyoruz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun