Donanim 14 TEMMUZ 2010 / 12:51

Halkın favorileri belirlendi

Altın Örümcek web ödüllerinde halk kendi favorilerini seçti.

Altın Örümcek web ödüllerinde halk kendi favorilerini seçti.


Altın Örümcek Jürileri tarafından 22 günlük final değerlendirmesi sonucunda belirlenen ödül sahipleri Eylül ayında düzenlenecek olan Ödül Töreni ile Altın Örümceklerine kavuşacaklar.

Ancak ondan önce 8.Altın Örümcek Web Ödüllerinde her kategoride finale kalan siteler arasında, jüri değerlendirmeleri ile belirlenen ödül sahiplerinin yanında sadece halkoyları ile belirlenen Halkın Favorileri de seçildi.

08- 30 Haziran 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilen halk oylaması ile belirlenen Halkın Favorileri oylaması SMS üzerinden gerçekleştirildi.

Halk tarafından seçilen internet sitelerini görebilmek için hemen aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.http://www.altinorumcek.com/halkoylamasi/halkinfavorileri2009.html

Eylül ayında düzenlenecek törenle ödüllerine sahip olacak adaylara ulaşmak için de bu adresi kullanabiliriniz.http://www.altinorumcek.com/sonuclar/final_degerlendirmesine_kalanlar.htm

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun