Donanim 24 HAZİRAN 2010 / 13:15

Güzel bebek satışı başladı!

Güzeller sitesi işi ticarete döktü

Beautiful People isimli arkadaşlık sitesinde sperm bankası hizmeti veriliyor.Mizah dergilerine konu olan sperm bankası, fiziki varlığının yanında, internette de yaygınlaşmaya devam ediyor. Son olarak ilginç uygulamalarıyla gündeme gelen arkadaşlık sitelerinden birinde sperm bankası uygulaması başladı.

Beautifulpeople.com'u bir şekilde duymuşsunuzdur. İnsanların görünüşlerine göre üyeliğe kabul eden, kabul ettikten sonra da peşlerini bırakmayıp yılbaşında şişmanladıkları gerekçesiyle 5 bin üyesini silen arkadaşlık sitesinden bahsediyoruz.

Arkadaşlık sitesi içeriğine, satın alanlara güzel bebekler vaat eden sperm ve yumurta bankası kısımları yerleştirdi. Eskiden beri sperm bankası işlevi gören siteler var. Ancak bu site üyelerini seçerek aldığı için bebeklerin de güzel olacağına dair söz veriyor. Site başvuruların yalnızca 5'te birini kabul etmesine rağmen 190 ülkeden 600 bin üyeyi bünyesinde barındırıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun