Donanim 24 HAZİRAN 2010 / 09:57

Guitar Hero Queen yola çıktı

Efsane grubun oyunu 2011'de raflardaki yerini alıyor.

Efsane grubun oyunu 2011'de raflardaki yerini alıyor.


Guitar Hero'da bugüne kadar birçok değişik sürümü çıktı. Eski efsanelerin farklı serilerde yer aldığı Guitar Hero'da eskilerden bir efsane daha yerini alıyor.

Queen'ın gitaristi Brian May Activision yetkilileriyle Guitar Hero'nun Queen sürümü için anlaştıklarını açıkladı. 2011'de piyasada olması beklenen oyunda ilk defa oyuncular bir konseri baştan sona oynayabilecekler. Bütün bir Queen konserinin baştan sona içinde yer alabilecek oyuncular Guitar Hero'da daha önce böyle bir deneyim yaşamamıştı.

Queen daha önce London Studios tarafından çıkarılan SingStar isimli oyunda görünmüştü. Ancak grup Guitar Hero'da çok daha popüler olacaklarına inanıyor. Guitar Hero'Nun dünya çapındaki başarısı düşünülürse pek de haksız sayılmazlar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun