Donanim 17 KASIM 2010 / 14:46

Google modayı baştan yaratıyor

Arama motorunun yeni girişimi kişiselleştirilebilen bir moda dükkânı: Boutiques.com...

Arama motorunun yeni girişimi kişiselleştirilebilen bir moda dükkânı: Boutiques.com...


Google kişiselleştirilebilen çevrimiçi moda dükkânı Boutiques.com adresini kullanıma açtı. Sitede kullanıcılar görsel olarak araştırma yapabiliyor ve moda ürünlere göz atabiliyor. Bununla birlikte kullanıcılar kişisel modalarını siteye de yansıtabiliyor.

Şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri'ndeki hanımlara hizmet veren sitenin yakında dünya çapında hem hanımlara hem de beylere yönelik olması bekleniyor. Boutiques.com kullanıcılarının gardırobundaki kıyafetleri daha iyi kombine etmesinden, yeni modaya nasıl ayak uyduracaklarına kadar ip uçları sunuyor.

Renk, şekil, kumaş gibi ayrıntılara göre siteden tavsiye alabilmek ve modayı takip etmek mümkün. Siteye ulaşmak için http://www.boutiques.com/ adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca moda sitesinin iPad uygulamasını da iTunes'dan bedava indirebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun