Donanım 01 ARALIK 2014 / 14:52

Gigaset ürün yelpazesini R630H PRO ile genişletti

DECT telefon üreticisi Gigaset, zorlu ve ağır iş ortamları için toza, su sıçramalarına ve darbelere karşı sağlam yapıya sahip R630H PRO’yu tasarladı. Endüstriyel ortamlar ve atölyeler gibi ağır iş koşullarına uygun olarak üretilen R630H PRO yüksek standartı ile şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamayı vadediyor. 

Sarsılma dirençli yuvası ile işte günlük kullanım için ideal bir cihaz çözümü sunan R630H PRO tozlu ortamlarda verimli bir destek sağlıyor. Çok hücreli ortamlardaki dolaşım ve aktarma özellikleri ile ofis içinde ve çevresinde iletişiminizi destekliyor. Cihaz, pürüzsüz, aydınlatmalı, dayanıklı ve yıkanabilir şekilde üretilmiş tuş takımı sayesinde eldiven kullanırken bile telefonunu rahatlıkla kullanma imkanı sunuyor. Baş ve omuz arasında mükemmel bir kavrama sağlayan R630H PRO lastik yüzeyi ile de ergonomik bir konuşma imkanı sağlıyor. Kabartmalı batarya kabı sayesinde ise kayıp düşme ihtimalini sıfıra indiriyor.

Konuşma sırasında "handsfree" tuşu devreye girme özelliği ile ellerin serbest kalmasını sağlayan R630H PRO hareket halindeyken de telefon rehberine maillere kolayca ulaşabilme imkanı sağlıyor.


R630H PRO bunun yanı sıra tüm Gigaset pro baz istasyonlarını destekleyerek herhangi bir bina veya çevrede tam kapsama alanı sağlanmasına yardımcı oluyor.

Cihaz kullanıcılarına sunduğu ileri derecede ses özellikleriyle de öne çıkıyor. R630H PRO profil tuşu özelliğiyle kolayca sesli ortam ve normal çevre seslerine geçebiliyor. Özel titreşimli bildirimi ile zorlu iş ortamlarında bile çaldığı hissedilen R630H, LED ışığı sayesinde de kullanıcısını uyarıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun