Donanim 10 TEMMUZ 2012 / 16:39

Genius yeni klavyesiyle tabletleri ultrabook'a çeviriyor

Genius tanıttığı yeni bluetooth klavyeyle, kullanıcıların tabletlerini ve bilgisayarlarını daha verimli kullanabilmelerini hedefliyor. Android ve iPad tabletlerin yanı sıra Windows işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen "Genius LuxePad 9100" klavye, bluetooth özelliğiyle birlikte kullanıcıların kablolardan arınmış, temiz bir ortamda çalışabilmelerine olanak sağlıyor. Rahat taşınabilmesi için kompakt bir tasarımla üretilen klavye, düşük enerji tüketimi özelliğiyle dikkat çekiyor. Klavye, hızlı kullanım için tablet veya bilgisayarla oldukça hızlı bir şekilde senkronize olabiliyor.

Deri bir taşıma kılıfına sahip cihaz, bu sayede yolculuk esnasında darbelere karşı korunurken, çalışma esnasında da birçok açıya sahip sağlam bir standa dönüşebiliyor. Tuşları makas tipi olan klavye, kullanım esnasında sağladığı akıcılığın yanı sıra kullanıcıların dokunuşlarına hızla cevap verebiliyor.

LuxePad 9100 klavye, 142 lira fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun