Donanim 03 ARALIK 2009 / 14:36

Genius'un 2+1 ses sistemleri serisine yeni üye

Özgün tasarımı ve özellikle ahşap kaplamasıyla dikkat çeken Genius SW-HF2.1 1200, yüksek performans ve şıklığı bir arada isteyenlere hitap ediyor.

Özgün tasarımı ve özellikle ahşap kaplamasıyla dikkat çeken Genius SW-HF2.1 1200, yüksek performans ve şıklığı bir arada isteyenlere hitap ediyor.


Genius'un 2+1 ses sistemleri serisine yeni bir üye daha katıldı. Kiraz ağacı rengindeki ahşap kaplamasıyla kullanıldığı her ortama şık bir görünüm katan Genius SW-HF2.1 1200, aynı zamanda kaliteli bir ses deneyimi yaşamanızı da sağlıyor. Ses sistemlerinde ahşap malzeme kullanımının önemini bilenleri oldukça memnun edecek bu özellik sayesinde film izlerken, müzik dinlerken veya oyun oynarken derin bas sesler ve hassas tiz sesler elde edebiliyorsunuz.

12 Watt gücündeki Subwoofer ve 9 Watt gücündeki ahşap kaplama uydu hoparlörlerle birlikte toplamda 30 Watt'lık bir çıkış gücü sunan SW-HF2.1 1200'ün Subwoofer'ının sağ tarafında ses, bas ve tiz ayarları bulunuyor. Kullanımı oldukça kolaylaştıran bu ayar paneli esnek kontrol sağlıyor. Gümüş rengi ile grinin uyumunun göze oldukça hoş geldiği Subwoofer'ın tasarımını, yaptığınız ayarları görebildiğiniz bir LCD panel tamamlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun