Donanim 22 MART 2010 / 13:42

Genius'tan yeni kamera geldi

Genius'ın yeni web kamerası eFace 2025, dikkat çekici özelliklerle geliyor.

Genius'ın yeni web kamerası eFace 2025, dikkat çekici özelliklerle geliyor.


Genius'ın sunduğu eFace 2025 web kamera, kullanıcıya birbirinden farklı deneyimler sunacak gibi görünüyor. Kamera 720p yüksek çözünürlükteki videoyu saniyede 30 kare hızında tam akış oranında sunuyor.Kameranın dâhili mikrofonu, bulanıklığı engelleyen çok katmanlı ayarlanabilir objektifi ve 2.0 megapiksel sensörü sayesinde kolayca kaydedeceğiniz HD videoları, kamerayla birlikte gelen CrazyTalk Cam Suite PRO programı sayesinde kolaylıkla Youtube'a yükleyebiliyor, Facebook, MySpace ya da Live Spaces'te paylaşabiliyorsunuz.

eFace 2025 2.0 megapiksel algılayıcısı, bulanıklık olmaksızın daha fazla ayrıntı ve yüksek çözünürlük sağlayarak yazılım eklentisiyle  8 megapiksele kadar hareketsiz görüntü yakalanmasına olanak veriyor. Dâhili mikrofona sahip eFace 2025 katlanabilir ve portatif tasarımı ile kolayca taşınıyor ve kameranın Tak ve Çalıştır özelliği de sürücü gerektirmiyor.

Tüm bunların yanında kameranın çabuk video yükleme özelliğiyle pakete dahil olan CrazyTalk Cam Suite PRO kullanılarak kolaylıkla Youtube'a video yüklenebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun