Donanim 08 ARALIK 2009 / 10:18

General Mobile'ın yeni yüzü: DST800

Estetik tasarımı, çift sim kart teknolojisi, ergonomisi ve televizyonu ile General Mobile DST800 cep telefonunda farklılığı arayanlar için üretildi.

Estetik tasarımı, çift sim kart teknolojisi, ergonomisi ve televizyonu ile General Mobile DST800 cep telefonunda farklılığı arayanlar için üretildi.


Kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutan tasarımları ile göze çarpan General Mobile, DST800 modeli metal tasarımı, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. İnce çizgileri farklı renk alternatifleri ve 2,4" ekranında televizyon izleme imkanı ile telefonda vizyon dönemini başlatıyor.

Gümüş, siyah ve kahve renk seçenekleri bulunan DST800, 3,2MP kamerası, televizyonu, java desteği ile birçok özelliği kullanıcısına bir arada sunuyor. 299 TL'den satışa sunulan General Mobile DST800, mp3, mpeg4, Bluetooth, GPRS, WAP, MMS, ses kayıt ve radyo kullanımına da olanak sağlıyor. Üstelik masa üstü şarj, yedek pil ve hafıza kartı hediyeli.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun