Donanim 25 MAYIS 2009 / 13:45

General Mobile'ın 3G uyumlu yeni telefonu

General Mobile'ın 3G uyumlu yeni modeli DST3G Black yine çift hat ile konuşturacak.

General Mobile'ın 3G uyumlu yeni modeli DST3G Black yine çift hat ile konuşturacak.


General Mobile, 3G uygulaması başlamadan önce 3G uyumlu çift sim kartlı ikinci modeli DST 3G Black'i satışa sundu. 3G desteği sunacak olan DST3G Black bir önceki modelinden farklı olarak 3MP kameraya sahip ayrıca MSN, Yahoo Talk, Google Talk ve AOL Messenger kullanımında olanak sağlıyor.UMTS "3G", EDGE, GPRS, MMS, SMS, Email desteği sunan DST3G Cool Black, UMTS ve GSM bir arada kullanıldığında, iki hat aktif sadece UMTS veya tek hat olarak kullanıldığında 5 gün bekleme süresine sahip. DST3G Black'in standart kutusunda 2 pil yer alıyor.


MP3, MPEG4, 3GP oynatıcıya, stereo speaker'a, 2 adet değiştirilebilir menü görüntüsüne, arka plan olarak hareketli flash uygulamasına sahip olan DST3G Black, 4GB'lık arttırılabilir hafızayı destekliyor. Kişiselleştirmede sınır tanımayan DST3G Black, menüsündeki profiller bölümünden yapacağınız ayarlama ile SIM1 için toplantı moduna geçerken, SIM2 için dışarıda modu ile çağrıları iletebiliyor.DST 3G Black Satış Fiyatı: 399TL www.generalmobile.com


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun