Donanim 14 TEMMUZ 2010 / 07:16

Galaxy S Güney Kore'de revaçta

Akıllı telefonun aynı ivmeyi dünya çapında da sürüdürmesi bekleniyor.

Akıllı telefonun aynı ivmeyi dünya çapında da sürüdürmesi bekleniyor.


Samsung'un Android tabanlı telefonu Galaxy S Güney Kore tarihinin en hızlı satılan telefonu oldu. Samsung Güney Kore'de yakalanan ivmenin tüm dünyayı sarmasını bekliyor.

3 haftadan daha kısa bir süre içerisinde Galaxy S sadece Güney Kore'de 300 bin satış rakamına ulaştı. Türkiye'de de piyasada bulunan telefon, yakın zamanda Amerika'da satışa çıkacak. Telefonun dünya çapında 10 milyon adetlik satış rakamına ulaşması ön görülüyor.

Galaxy S telefonların dünya çapında bu başarıya ulaşmayı hedeflemesi de Google'ın Android işletim sistemi için de fayda sağlayacağı konuşuluyor. Şu anda 48 ülkede bulunan Android işletim sistemi, Samsung'un Galaxy S'i 110 ülkede satışa çıkarmasıyla daha çok kullanıcıya ulaşacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun