Donanim 03 AĞUSTOS 2009 / 12:12

Futbolcu Twitter yüzünden, başkanından özür diledi

Tottenham’ın İngiliz oyuncusu Darren Bent, Twitter’da yazdıklarından dolayı başkanından özür dilemek durumunda kaldı.

Tottenham’ın İngiliz oyuncusu Darren Bent, Twitter’da yazdıklarından dolayı başkanından özür dilemek durumunda kaldı.


Darren Bent, geçtiğimiz günlerde Twitter'da Sunderland'e transferi konusunda sorun yaşadığı Tottenham başkanı Daniel Levy hakkında yazdıklarından dolayı özür dilemek zorunda kaldı. 25 yaşındaki golcü Sunderland'e transferi gündeme geldiğinde Twitter'daki sayfasından, başkan Levy hakkında ağır ithamlarda bulunmuştu. Bent sayfasında, "Gerçekten çok kızgınım, neden hiçbir şey basit olamıyor? Burada Sunderland problem değil. Hull City'ye gitmek istiyor muyum? Hayır. Stoke'a gitmek istiyor muyum? Hayır. Sunderland'e gitmek istiyor muyum? Evet" yazmıştı.


Daha sonra pişmanlık duyan oyuncu Tottenham resmi sitesine de açıklamalarda bulundu. Çok ileri gittiğini belirten Bent, siteye şunları söylemiş: "Biliyorum ki transferler çok nadiren dürüstçe, genellikleyse karmaşık oluyor. Buna rağmen uçakta o kadar süre Çin'e havalanmayı bekledikten sonra bütün bunların gerçekleşmesi beni çok sinirlendirdi ve Twitter'a uygunsuz şeyler yazdım. Özür dilerim".


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun