Donanim 13 TEMMUZ 2009 / 12:45

Futbol dünyasının sosyal ağı

Topbende.com, profesyonel oyunculardan amatörlere, teknik adamlardan, menajerlere dek tüm camiayı biraraya getiren bir portal olmayı hedefliyor.

Topbende.com, profesyonel oyunculardan amatörlere, teknik adamlardan, menajerlere dek tüm camiayı biraraya getiren bir portal olmayı hedefliyor.


Topbende.com'da yüzlerce futbol dünyası profesyonelinin bilgilerine ulaşabilir, görüşlerinizi paylaşabilir ve futbol camiasındaki yerinizi alabilirsiniz. www.topbende.com, genç, amatör, profesyonel tüm liglerdeki sporcu ve teknik adamlara ve kendi köşesini oluşturmak isteyen taraftarlara fırsat eşitliği sunmayı amaçlıyor. Futbol dünyasının kariyer portalı olarak da konumlanan site, profesyonel olma yolunda ilerlemek isteyen genç futbolcuların uğrak yeri olmaya aday. Sitenin en önemli özelliklerinden biri, tüm sporcu ve teknik adamların site içinde kişisel sayfalarını oluşturup arama motorları ile bulunabilir ve erişilebilir olmaları. Topbende.com'un fikir babası ve yöneticisi Mehmet Arslantunalı, eski bir futbolcu. Arslantunalı, projesiyle ilgili "Futbol herhangi bir sosyal ağ içinde bir alt başlık olamayacak kadar geniş ve hareketli bir alan. Topbende.com'daki en önemli amaç, futbol içeriğini erişilebilir kılmak, caimanın taraftarlar dahil olmak üzere tüm sakinlerine eşit bir iletişim fırsatı sunmak ve zaman içinde profesyonel ihtiyaçları da karşılayacak bir futbol kariyer sitesi oluşturabilmek. Projenin en heyecan veren yanı ise taraftarın bire bir iletişimin içinde olması, yorumlarını çevrimiçi yapabilmesi ve bir bakıma bugüne dek söyleyemediği her şeyi kendi köşesini, blogunu oluşturarak özgürce ifade edebilmesi olacak" şeklinde konuştu.