Donanim 17 ARALIK 2010 / 15:36

Foursquare kullananlar havalimanlarından çıkmıyor

Popüler konum tabanlı uygulamanın en çok nerelerde kullanıldığı açıklandı.

Popüler konum tabanlı uygulamanın en çok nerelerde kullanıldığı açıklandı.


Foursquareturkiye.com'da yer alan haberde, Atatürk Uluslararası Havalimanı'nın en fazla kişi tarafından check-in yapılan mekan, Boğaziçi Köprüsü'nün de en fazla check-in yapılan mekân olduğu belirtildi.

Açıklamanın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

"Daha önce Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve İstinyepark AVM gibi check-in sayısı yüksek mekanların kopyalarını birleştirmiştik. Şimdi ise Atatürk Uluslararası Havalimanı'nın tüm kopyalarını birleştirdik. Böylece Atatürk Uluslararası Havalimanı, Türkiye'de en fazla kişi (tekil) tarafından check-in yapılan mekan oldu! Türkiye'de toplamda çoğul olarak en fazla check-in yapılan yer ise şu an için Boğaziçi Köprüsü."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun