Donanim 04 ŞUBAT 2009 / 14:32

Fotom.com’dan dijital çerçeve kazanma şansı

Şubat ayında Fottom.com'a yüklenerek paylaşılan en başarılı ‘portre’ fotoğrafın sahibi Kodak dijital fotoğraf çerçevesi kazanacak.

Şubat ayında Fottom.com'a yüklenerek paylaşılan en başarılı ‘portre’ fotoğrafın sahibi Kodak dijital fotoğraf çerçevesi kazanacak.


Şubat ayında Fottom.com’a yüklenerek paylaşılan “portre” konulu fotoğraflar arasından seçilecek en başarılı fotoğrafın sahibi olan 1 kişi, Kodak EasyShare EX811 dijital fotoğraf çerçevesi kazanacak.

Yarışmaya katılmak için Fottom.com’a üye olarak, fotoğrafları yüklemek ve paylaşmak yeterli olacak. Ay sonunda Fottom.com tarafından yapılan değerlendirme sonucunda da en başarılı fotoğraf ve ödül sahibi belirlenmiş olacak. Paylaşılan fotoğraflar, diğer Fottom.com üyeleri ve ziyaretçileri tarafından görüntülenebiliyor.

Katılım koşulları ile detaylı bilgilere www.fottom.com adresinden ulaşılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun