Donanim 05 ARALIK 2008 / 08:15

Fotoğraflarınız ne kadar net ve doğalsa...

Philips’in yeni dijital fotoğraf çerçevesi fotoğrafların çekildiği netlikte ve doğallıkta izlenebilmesi için ek özelliklerle donatılmış.

Philips’in yeni dijital fotoğraf çerçevesi fotoğrafların çekildiği netlikte ve doğallıkta izlenebilmesi için ek özelliklerle donatılmış.


Philips 7FF3FPB/00 17,7 cm’lik LCD ekrana sahip. Çerçevede Philips’in geliştirdiği ve renk karışmasını önleyen ImagEn teknolojisi bulunuyor. Çerçeve fotoğrafların doğru renk ve parlaklıklarını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Philips 7FF3FPB/00’da ayrıca görüntülere parlaklık katan RadiantColor teknolojisi ve netlik için en yüksek kontrastı sağlayan SmartContrast özelliği de bulunuyor. Cihaz dikey fotoğrafları otomatik olarak ekrana sığacak şekle uyarlayabiliyor. Fotoğraflarla kolaj yapabilme ve bu şekilde izleme olanağı da sağlayan çerçevede kontrol 5 yönlü tuş takımı ile sağlanıyor. Çerçeve, dosya aktarımı için USB yuva ile donatılmış. Philips 7FF3FPB/00 dijital fotoğraf çerçevesinin Smart Power özelliği her gün önceden ayarlanan saatlerde ekranı otomatik olarak açıp kapatma imkanı sunarak enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyor.


 


www.philips.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun