Donanim 19 OCAK 2009 / 11:47

Fotoğrafçılıkta yeni bir boyut: Çift taraflı görüntü

Çift taraflı yerleştirilen lens sayesinde, hem fotoğrafı çekeni hem de çekilenleri aynı anda görüntüleyen fotoğraf makinesi icat edildi.

Çift taraflı yerleştirilen lens sayesinde, hem fotoğrafı çekeni hem de çekilenleri aynı anda görüntüleyen fotoğraf makinesi icat edildi.


Arkadaşlarınız eğlenirken siz fotoğraflarını çekiyorsunuz. Fotoğraf ne kadar güzel de olsa, karenin içinde olmamak üzücü değil mi? İşte "CLAM camera" konsept fotoğraf makinesi bu işe eğlenceli bir çözüm buldu. Kendine özgü şekli ve kameranın diğer tarafına da yerleştirilen bir lens sayesinde CLAM, makinenin diyafram açıklığının her iki tarafındaki görüntü ölümsüzleştiriyor.  Yani objektife basıldığında, dış LCD çekilen görüntüyü, iç LCD ise sizin o fotoğrafı çekerkenki görüntünüzü gösteriyor. Şu an konsept aşamasındaki ürünün satışa ne zaman sunulacağı henüz belli değil.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun